Odpuzovač krtků a hrabošů Pulsar Solar

Kód: SLK-1321B
661 Kč / ks 546 Kč bez DPH
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Odpuzovač hlodavců,  který vyžene nežádoucí návštěvníky ze zahrady. Odpuzovač krtků vytváří vibrující tón v 30 sekundových intervalech, který vyvolává u těchto živočichů strach a přiměje je, aby vzaly nohy na ramena a hledali si místo jinde. Odpuzovač hrabošů působí kruhovitě do všech směrů na vzdálenost cca 29 m. Doporučuje se kombinovat dvě zařízení, která se navzájem překrývají. Krtince se tak stanou minulostí.

Technická data:

  • rozměry: 43 cm x 15,5 cm (průměr)
  • vestavěná baterie (Ni-MH článek s dlouhou životností) dobíjející se skrze solární panel
  • hmotnost: 360g bez baterií
  • frekvence: 400 Hz - 1000 Hz
  • oblast působení: 650m2

 

Instalace:

Spojte dohromady obě zástrčky, které se nacházejí na hliníkové tyči a přípojky, které se nacházejí na víku Solaru: dbejte na to, aby barvy přípojek souhlasili.
Zasuňte tyč do země. Dbejte, aby tlak nutný pro vtlačení do země byl jenom tak velký, aby přitom nedošlo k poškození zařízení. Pozor také na případné překážky. Zařízení umístěte tak, aby spodní strana víka Solaru na horní ploše zůstala volná – asi 1 cm nad úrovní země.

Tipy:

Okruh účinnosti závisí na kvalitě půdy. Suchá, písčitá nebo rašelinná půda nepovede akustické vlny tak dobře. V těchto místech doporučujeme použití dvou odpuzovačů. HLINITÁ PŮDA je naopak nejlepší vodič akustického signálu!
Nelze očekávat okamžitou účinnost. Přístroj je třeba používat alespoň 7 dní, než hlodavci, žijící v zemi, oblast opustí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Farma
Hmotnost: 0.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: