Sprej pro kočky kozlík lékařský, 175 ml

Kód: SLK-58603B
94 Kč / ks 78 Kč bez DPH
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sprej pro kočky s extraktem z kozlíku lékařského k použití na kočičí hračky, škrabadla nebo kočičí stromy.  Kozlík lékařský kočku stimuluje, inspiruje, přináší ji pohodu a vitalitu. Používá se také při silvestrovských oslavách na odvedení pozornosti nebo při návštěvách veterináře.

  • z přírodního extraktu kozlíku lékařského
  • působí jako antistres a zároveň stimuluje kočku ke hře
  • zvyšuje zájem o kočičí hračky, na které je sprej aplikován
  • Objem: 175 ml

 

Co je kozlík lékařský (baldrián, Valeriana officinalis)?

Lidově kočičí bylina, má podobné účinky jako catnip (šanta kočičí) ale ještě o něco silnější. Zatímco člověka spolehlivě uspí, mnohé kočky jsou po něm doslova jako divé. Stimuluje je, inspiruje, přináší jim pohodu a vitalitu, a některé kočky dokáže dostat až "do tranzu". Po aplikaci kozlíku na předmět, začne kočka hračku olizovat, kousat, otírat se o ni, válet se, nebo dokonce začne povídat! Některé kočky po přičichnutí dostanou naopak náladu na mazlení.

Kozlík má jen pozitivní vlastnosti. Není návykový, škodlivý, nemá žádné abstinenční příznaky, a proto je možné ho bez obav používat. Mají ho v oblibě chovatelé na výstavách, a používá se také při silvestrovských oslavách na odvedení pozornosti nebo při návštěvách veterináře.

U zvířat mají z účinků kozlíku největší prospěch kočky, ty využívají zejména relaxačních a utěšujících účinků. Ale stejné účinky má i na koně.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Péče o kočky a doplňky
Hmotnost: 0.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: