Hlava stříhací GT754D pro strojky Aesculap Favorita, DLC

Kód: SLK-34833C SLK-34833A SLK-34833B SLK-34833 Zvolte variantu
2 090 Kč / ks 1 841 Kč / ks 2 090 Kč / ks 1 724 Kč / ks od 1 724 Kč / ks 1 727 Kč bez DPH 1 521 Kč bez DPH 1 727 Kč bez DPH 1 425 Kč bez DPH od 1 425 Kč bez DPH
Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu
Varianta
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vysoce kvalitní stříhací hlavy s diamantovou povrchovou úpravou. Vylepšená verze klasických hlavic řady Favorita system. Hlavice jsou kompatibilní se strojky Aesculap Favorita Speed, Favorita II, Favorita CL, Electra®II, Ehmann Turbo-line®, Libra.

Použití stříhacích hlav Aesculap zaručuje vždy perfektní výsledky střihu psů na úrovni profesionálních psích kadeřníků. Speciální povrchová úprava zajišťuje ještě delší životnost.

Povrchová úprava DLC zvyšuje tvrdost a zajišťuje zvýšenou ochranu proti korozi. Zvyšuje kluznost hlavic, snižuje opotřebení a eliminuje usazování nečistot.

Vlastnosti:

  •         uhlíková ocel s vylepšenou povrchovou úpravou DLC
  •         vysoce kvalitní produkce - veškeré stříhací hlavy a nože jsou obráběny a profilovány v Aesculap CNC obráběcím centru
  •         ruční šroub Torqui, který je umístěn na stříhací hlavě umožňuje zvýšit přítlak nožů pro lepší výsledek střihu. Ruční šroub slouží také k demontáži stříhací hlavy, což je doporučeno provádět zejména při čištění stříhací hlavy po dokončení střihu.
  •         jednoduché upevnění střihací hlavy nasunutím do kolejničky s pojistkou
  •         šířka stříhacích hlav Aesculap Favorita je 5 cm

 

Stříhací strojky Aesculap se v současné době používají přibližně v 80 % profesionálních psích salonech a ve více než 90 % veterinárních ordinacích a klinikách v Německu. Díky převzetí distribuce distribuce společnosti Aesculap společností Kerbl, kterou zastupujeme na českém trhu 23 let, jsme se stali přímými dovozci výrobků Aesculap.

 

Nabroušení stříhacích hlav vám zajistí náš smluvní partner:

Josef Přibyl - Broušení nástrojů

V Kolonii 1659/2

25101 Říčany

Tel. +420 720 657 385

www.rychlebrouseni.cz

E-mail : brouseninastroju@gmail.com

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: