Vrácení zboží

Nevyhovuje vám z jakéhokoli důvodu zboží, které jsme vám zaslali? Nevadí, můžete nám jej do
14 dnů zaslat zpět a vrátíme Vám celou částku zpět. ( pořizovací hodnota zboží + dopravné). Aby to bylo možné, prosím o dodržení několika jednoduchých podmínek, které vypisujeme níže. Nechceme po Vás dodržovat vše co ukládá zákon, je to zbytečné a matoucí. Kompletní všeobecné podmínky naleznete v obchodních podmínkách.

Při vrácení zboží prosím dodržujte následující 4 body:

  • Do 14 dnů od převzetí zboží nám sdělte informaci, že chcete zboží vrátit.
    Zprávu nám prosím předejte nejlépe e-mailem na adresu obchod@mujchov.cz. Nemusíte vyplňovat žádné RMA formuláře apod., to necháme velkým neosobním korporacím. Jsme lidé a stačí nám normální informace do e-mailu.

  • Zboží doručte zpět k nám na provozovnu nejpozději 7 dní od informace, že chcete zboží vrátit. Nebudeme striktně dodržovat celkových 14 dnů, pokud budete příjemní, tak my také! Zboží doručte na vlastní náklady k nám na výdejnu, kterou máme uvedenou v kontaktech. Neposílejte nic samozřejmě na dobírkou, taková zásilka nemůže být převzata a prodlužuje se tak čas.

  • Zboží vracejte v původním obalu s kompletním příslušenstvím a bez poškození. Zboží po důkladné kontrole nabízíme jako použité a rozbalené. Tento úkon nás stojí peníze a proto o jakékoli větší znečištění, poškození a použití musíme bohužel ponížit vrácenou částku. Dbejte tedy prosím na to, aby bylo vše v pořádku :). Neděláme to rádi.

  • Pokud byl ke zboží poskytnut dárek, darovací smlouva se tímto ruší a jste povinni jej vrátit spolu se zbožím. Bohužel ????

Pokud je vše v pořádku, dodržíme i my náš bod :).

  • Peníze za zboží vám vrátíme převodem na váš účet a to do 14 dnů od doručení vráceného zboží.


    Můjchov.cz