Vrácení zboží

Nevyhovuje vám z jakéhokoli důvodu zboží, které jsme vám zaslali? Nevadí, můžete nám jej do
14 dnů zaslat zpět a vrátíme Vám celou částku zpět. ( pořizovací hodnota zboží + dopravné). Aby to bylo možné, prosím o dodržení několika jednoduchých podmínek, které vypisujeme níže. Nechceme po Vás dodržovat vše co ukládá zákon, je to zbytečné a matoucí. Kompletní všeobecné podmínky naleznete v obchodních podmínkách.

Při vrácení zboží prosím dodržujte následující 4 body:

  • Do 14 dnů od převzetí zboží nám sdělte informaci, že chcete zboží vrátit.
    Zprávu nám prosím předejte nejlépe e-mailem na adresu obchod@mujchov.cz. Nemusíte vyplňovat žádné RMA formuláře apod., to necháme velkým neosobním korporacím. Jsme lidé a stačí nám normální informace do e-mailu.

  • Zboží doručte zpět k nám na provozovnu nejpozději 7 dní od informace, že chcete zboží vrátit. Nebudeme striktně dodržovat celkových 14 dnů, pokud budete příjemní, tak my také! Zboží doručte na vlastní náklady k nám na výdejnu, kterou máme uvedenou v kontaktech. Neposílejte nic samozřejmě na dobírkou, taková zásilka nemůže být převzata a prodlužuje se tak čas.

  • Zboží vracejte v původním obalu s kompletním příslušenstvím a bez poškození. Zboží po důkladné kontrole nabízíme jako použité a rozbalené. Tento úkon nás stojí peníze a proto o jakékoli větší znečištění, poškození a použití musíme bohužel ponížit vrácenou částku. Dbejte tedy prosím na to, aby bylo vše v pořádku :). Neděláme to rádi.

  • Pokud byl ke zboží poskytnut dárek, darovací smlouva se tímto ruší a jste povinni jej vrátit spolu se zbožím. Bohužel ????

Pokud je vše v pořádku, dodržíme i my náš bod :).

  • Peníze za zboží vám vrátíme převodem na váš účet a to do 14 dnů od doručení vráceného zboží.


    Můjchov.cz

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení