Vrácení zboží

Nevyhovuje vám z jakéhokoliv důvodu zboží, které jsme vám zaslali? Nevadí, můžete nám jej do 14 dnů zaslat zpět a vrátíme Vám celou kupní částku. Je ale nutné dodržet podmínky, které máme níže. Nechceme Vás nutit dodržovat vše co ukládá zákon, ty co požadujeme uvádíme níže. Kompletní podmínky pak naleznete v obchodních podmínkách.

Při vrácení zboží prosím dodržujte následující 4 body:

1) Do 14 dnů od převzetí zboží nám odešlete informaci o tom, že chcete odstoupit od smlouvy. Zprávu nám prosím odešlete nejlépe e-mailem na adresu obchod@mujchov.cz. Nemusíte vyplňovat různé RMA formuláře apod., jsme lidé a stačí nám lidská informace do e-mailu. :)

2) Zboží doručte zpět k nám na provozovnu nejpozději do 14 dnů od odstoupení od smlouvy. Zboží musíte doručit na vlastní náklady, proto ho neposílejte na dobírku, takovou zásilku nemůžeme převzít a prodlouží se o to vyřízení vrácení částky. Nemusíte se tedy děsit, že zboží odeslat nestihnete. Dejte nám jednoduše do 14 dnů vědět, že zboží nechcete a následně nám do dalších 14 dnů zboží doručte na adresu Klaneko s.r.o. (Můjchov.cz) Marie Cibulkové 26, Praha 4 Nusle, 140 00 a je to.

3) Zboží vracejte v původním obalu s kompletním příslušenstvím a bez poškození. Zboží po důkladné kontrole nabízíme jako použité a rozbalené. Tento úkon nás stojí peníze a proto o jakékoli větší znečištění, poškození a použití musíme bohužel ponížit Vám vrácenou částku. Dbejte tedy prosím na to, aby bylo vše v pořádku :). Neděláme to rádi.

4) Pokud byl ke zboží poskytnut dárek, darovací smlouva se tímto ruší a jste povinni jej vrátit spolu se zbožím.

Pokud je vše v pořádku, dodržíme i my náš bod :).

1) Peníze za zboží vám vrátíme převodem na váš účet a to do 14 dnů od doručení vráceného zboží.


 Ani to nebolelo, je to jasné a přehledné, prostě pohoda! :)