Minerálně vitaminové krmivo FIDMIX PRO ODCHOV A CHOV DRŮBEŽE 10kg

Kód: BRV-0313
549 Kč / ks 477 Kč bez DPH
Skladem

Minerálně-vitamínové krmivo pro úspěšný odchov a výkrm kuřat, káčat, housat a ostatní drůbeže, podporuje jejich zdravý vývoj, 10 kg. Jedná se o velké cenově zvýhodněné balení, po kterém Vám bude mladá drůbež krásně prosperovat. Minerální krmivo s obsahem celého komplexu vitamínů a minerálních látek, poskytuje drůbeži vše, co potřebuje pro svůj zdravý vývoj. Mláďata díky němu krásně přibývají na váze a dostává se jim všech živin, které jsou nezbytné pro jejich optimální růst, vývoj kostry i tvorbu imunitního systému. Vitamíny se přidávají do běžné krmné dávky drůbeže, která většinou neposkytuje plnohodnotnou výživu, a tím zlepšují využití přijatého krmiva. Minerální krmivo je vyráběno z kvalitních surovin v České republice a neobsahuje žádné geneticky modifikované suroviny.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Minerálně vitaminové krmivo FIDMIX PRO ODCHOV A CHOV DRŮBEŽE 10 kg pytel

Vitamíny a minerály umožňující úspěšný chov a výkrm kuřat, káčat, housat, krůt a ostatní mladé drůbeže 10 kg. Přidává se do běžné krmné dávky drůbeže, a tím zlepšuje využití krmiva. Mláďata díky němu rychleji přibývají na váze a dostává se jim všech živin, které jsou nezbytné pro jejich zdravý vývoj. Minerální krmivo je vyráběno z kvalitních surovin v České republice a neobsahuje žádné geneticky modifikované suroviny.  

Doporučené dávkování:

Minerálně vitaminové krmivo se používá denně, rovnoměrně rozmíchané do běžné krmné dávky drůbeže. Na začátku odchovu nebo výkrmu používejte nižší dávku a postupně zvyšujte podle věku drůbeže až na horní doporučenou dávku krmiva FIDMIX viz tabulka níže. Jedna plná polévková lžíce obsahuje cca 30 g.

 Kuřata, káčata, housata do 8 týdnů věku  30-60g na 10 ks/den  1-2 polévkové lžíce
 Kuřata, káčata, housata nad 8 týdnů věku  60g na 10 ks/den  2 polévkové lžíce
 Krůty, perličky do 8 týdnů věku  30-75g na 10 ks/den  1-2,5 polévkové lžíce
 Krůty, perličky nad 8 týdnů věku  90g na 10 ks/den  3 polévkové lžíce


Obsažené vitaminy a minerály:

Vápník, Fosfor, Sodík, Lysin, Methionin, Vitamin A, Vitamin D3, Vitamin E, Vitamin K3, Vitamin B1, Vitamin B2, Vitamin B6, Vitamin B12, Niacinamid, D-Pantothenan vápenatý, Kyselina listová, Cholin, L-lysin, DL-methionin, Železo, Mangan, Zinek, Měď, Jód, Selen

Skladujte na suchém, chladném a tmavém místě, v původních uzavřených obalech! Datum výroby a minimální trvanlivosti je uvedeno na obalu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Malá farmářská zvířata
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 10.5 kg
Rozměry balení: 33x25x25 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: